Duyurular
enkutr

Türkiye – Tacikistan İş Forumu

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden iletilen 11.01.2023 tarih 1061 sayılı yazıda, Tacikistan Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Sherali Kabir’in Ankara ziyareti kapsamında, Sn. Sherali Kabir ve beraberindeki heyetin katılımıyla, 19 Ocak 2023 Perşembe günü, 14.00-15.30 saatleri arasında, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 numaralı salonlarında Birliğimiz organizasyonunda Türkiye-Tacikistan İş Forumu düzenleneceği bildirilmiştir. Forumda Tacikistan’daki yatırım fırsatlarının tanıtılacağı bir sunum gerçekleştirileceği ve Tacik yetkililerle soru-cevap imkanı sunulacağı ifade edilmiştir.

Forumun Açılış Oturumundan önce, ekte yer alan Tacik firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebileceği ve forumda ve ikili görüşmeler esnasında tercüme hizmeti sağlanacağı belirtilmiştir.

Foruma katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan Katılım Formunu en geç 18 Ocak 2023 Çarşamba günü öğle saatine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden ( kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr ) e-posta adresine eksiksiz bir şekilde doldurarak iletmeleri gerekmektedir. Güncel programın, katılım bildiren firma temsilcilerine bilahare e-posta yoluyla iletileceği bildirilmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Bilgi Notu