Duyurular
enkutr

Tataristan firma temsilcileri ile ikili görüşmeler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda (TOBB); Tataristan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Marat Ahmatov’un başkanlığında iş insanlarından oluşan heyetin Türkiye ziyareti kapsamında 9 Aralık 2021 Perşembe günü 11:00 – 13:30 saatleri arasında TOBB İstanbul Hizmet Binası İbrahim Çağlar Toplantı Odası’nda ev kimyasalları ve kozmetik, konut inşaatı ve yatırım, tekstil, gıda üretimi ve satışı, soğutma ekipmanları imalatı, elektronik tasarım ve üretim, otomobil bileşenleri üretimi, doğal kozmetik üretimi, sergi faaliyetleri ve nakliye hizmetleri alanlarında iş birliği yapmak isteyen Tataristanlı firmaları ile toplantı ve ikili görüşmeler gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Türkçe – Rusça tercüme hizmeti sunulacak olan toplantıya ve ikili görüşmelere katılmak isteyen Türk firma temsilcilerinin https://anket.tobb.org.tr/#/anket/tataristan-firmalari-ile-toplanti linkinde yer alan formu 7 Aralık 2021 tarihine kadar eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Anılan ikili görüşmelere katılım için 2 doz aşı (2. dozun üzerinden en az 15 gün geçmiş olması gerekmektedir) ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi ibraz edilmesi zorunludur.

Üyelerimize duyurulur.