Bangladeş Ticaret ve Yatırım Zirvesi

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Bangladeş Büyükelçiliği’nin yazısına atfen, Dakka Ticaret ve Sanayi Odası (DCCI) ve Bangladeş Ticaret Bakanlığı iş birliğinde, 26 Ekim-1 Kasım 2021 tarihleri “Bangladeş Ticaret ve Yatırım Zirvesi” başlıklı bir Uluslararası Sanal Zirve’nin düzenleneceği bildirilmektedir.

Bangladeş Başbakanı Sn. Şeyh Hasina’nın açılış oturumunda katılımcılara hitap edeceği Zirve, 50 ülkeden tüccar ve yatırımcılarla, 9 sektörde yatırım ve iş fırsatlarını içerecek ve Zirvede Altyapı (lojistik ve enerji), Bilgi Teknolojisi (IT) / Bilgi Teknolojisi Etkin Hizmetler (ITeS) & Finansal Teknoloji (FINTECH), Deri ürünleri, İlaç, Otomotiv ve Aydınlatma mühendisliği, Plastik ürünler, Tarım ve gıda işleme, Jüt ve Tekstil, Hızlı Tüketim Ürünleri ve Perakende sektörlerinden temsilciler yer alacaktır.

Zirveye kayıt için http://www.summit.dhakachamber.com/ adresi ziyaret edilebilecek olup kayıt için son tarih 30 Eylül 2021’dir. Zirve ile ilgili Kavram Kağıdı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

Saygılarımızla,

Ek Listesi: Kavram Kağıdı