Duyurular
enkutr

Diyarbakır’da Sürücü Kursları fiyat birliğine gitti

Diyarbakır Sürücü Kursları Federasyonu ile Diyarbakır Sürücü Kursları Derneği fiyat birliğine giderek, tüm kursların eşit bir şekilde rekabet etmesini sağladı.

Diyarbakır’da bulunan sürücü kursları,  DTSO toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde fiyat birliğine giderek sözleşme imzaladı. Toplantıya Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, DTSO Meclis Üyesi Ahmet Akyapı,  Diyarbakır Sürücü Kursları Federasyon Başkanı Kemal Akyapı, Diyarbakır Sürücü Kursları Dernek Başkanı Hüseyin Bulut ve kentte bulunan sürücü kursu temsilcilerinin tamamı katıldı. Burada Konuşan Kaya,  “Oda olarak Sürücü Kurslarının başlattığı fiyat birliği sözleşmesini destekliyoruz.  Bu tür uygulamalar sektör açısından olumlu ve önemli bir gelişmedir. Fiyat birliği sözleşmesi ile sürücü kursları daha kaliteli hizmet vereceğine inanıyorum, sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diliyorum.”

DTSO Meclis Üyesi Ahmet Akyapı, “Diyarbakır Sürücü Kursları Federasyonu ile Diyarbakır Sürücü Kurslar Dernekleri fiyat birliği sözleşmesine giderek önemli bir çalışmaya imza atmıştır. Taban Fiyat Birliği altında, Çantacılar ve Komisyonculardan kursiyer alan işletmeler hakkında gerekli cezai yaptırımlar uygulanacak. ”