Duyurular
enkutr

DTSO Yüksek İstişare Kurulu İlk Toplantısını yaptı.

Diyarbakır’ın ekonomik sosyal ve kültürel dokusundan, Eğitim, Sanayi ve Ticari alanlarındaki problemlerinin tespiti ve çözümü ile ilgili olarak Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu bir araya geldi.
Diyarbakır’da kendi sektörlerinin liderleri olan 22 kişiden oluşan Yüksek İstişare Kurulu Diyarbakır ekonomisinin problemlerini tespit ederek çözüme yönelik çalışmalar yapacaklar.
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın Başkanlığında toplanan Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantıda konuşan Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya,Yüksek İstişare Kurulumuz Diyarbakır’ın ekonomik sosyal ve kültüreldokusundan, Eğitim, Sanayi ve Ticari alanlarındaki problemlerinin tespiti ve çözümü ile ilgili kararlar alıp kamuoyu ile paylaşcaktır.Diyarbakır’ın ortak aklını oluşturan bir yapı olan Yüksek istişare kurulunun çalışmalarıyla kentimizdeki tüm alanlara dokunacak ve kentimizin sorunlarına çözüm üretecektir.’’dedi.
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasında ilki gerçekleştirilen Yüksek İstişare Kuruluna DTSOYönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya Başkanlığında, Ali Bedir, Ali Karakaş, Burç Baysal, Cahide Akbey, Ferda Cemiloğlu, İhsan Oğurlu, M. Erkan Azizoğlu, Mahmut Yaşar, Mehmet Vural, Muhittin Bal, Raif Türk, Ramazan Şimşek, Rauf Çiçek, Reşit Cantürk, Sevim Vural, Şahin Alto ve Yüksel Kaya katılım sağladı.

Yorum Yaz