Alman Tedarik Zinciri Kanunu’nun Almanya’nın Türkiye’deki Tedarikçilere Etkileri Bilgilendirme Semineri

Sayın Üyemiz,

TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ‘den gelen e-posta mesajında; Alman Tedarik Zinciri Kanunu’nun Almanya’nın Türkiye’deki Tedarikçilere Etkileri Bilgilendirme Semineri’nin 13 Eylül 2022 Salı günü saat 10.30’da internet üzerinden gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirilecek olan seminerde Almanya’da kabul edilen yeni Tedarik Zinciri Kanunu, bu kanunun Türkiye’deki şirketler, tedarikçiler ile dünya çapındaki tedarik zincirleri için etkileri ve gereklilikleri anlatılacak, beklenen değişikliklere hazırlıklar hakkında bilgi verilecek ve seminer sonunda katılımcıların soruları cevaplandırılacağı bildirilmiştir.
Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası’nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi’de pilot olarak yayınlanacağı bildirilmiştir.
TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerektiği ifade edilmiştir.
Saygılarımızla,

Ek: Bilgi notu