Duyurular
enkutr

Endonezya Dışişleri Bakanlığında düzenlenecek İş Forumu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı’na T.C. Cakarta Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden iletilen yazıya atfen, Endonezya Dışişleri Bakanlığı tarafından 14 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye saati ile 10.00-15.00 saatleri arasında hibrit formatta “Endonezya-Merkezi ve Doğu Avrupa İş Forumu”nun (Indonesia-Central and Eastern Europe Business Forum, INA-CEE) düzenleneceği belirtilmektedir.

Katılımcıların iş dernekleri, KOBİ’ler ve devlet yetkilileri olacağı ifade edilen İş Forumu ile karşılıklı ticaret ve yatırımın artırılması, dijital ekonomiden faydalanma, e-sağlık ve yeşil ekonomide işbirliği imkânlarının araştırılması amaçlanmaktadır. Forum için kurulan platform aracılığıyla iş dünyasının iş ortaklıkları kurması, iş ortaklarıyla iletişim sağlaması ve ürünlerinin tanıtımını yapması öngörülmektedir.

Söz konusu foruma ziyaretçi ya da katılımcı olarak iştirak edilebilmesi için https://www.ina-lac.com/en/about-ina-cee adresinde bulunan platform üzerinden kayıt yaptırılması hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,