DTSO WhatsApp Destek Hattı Kuruldu

DTSO Genel Sekreteri Ferdani Gökdere, Üyelerimizin ihtiyaçlarına cevap olmak ve yaşadıkları sıkıntıları hızlıca çözmek amacıyla WhatsApp Destek Hattı uygulamasına geçtiklerini belirtti.

DTSO WhatsApp Destek Hatti ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Sekreter Gökdere;

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz değerli üyelerimizin işlemlerinin aksamadan ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi amacıyla DTSO WhatsApp Destek Hattı’nı hayata geçiriyoruz. Üyelerimiz, bu hizmet kapsamında görüş, dilek, öneri ve sorularını +90 549 188 21 21 numaralı telefondan Odamıza iletebilecekler. Destek Hattı, WhatsApp uygulaması ile çalışacak olup, yapılacak yazışmalarla bilgi alışverişi şeklinde ilerleyecektir. Üyelerimiz pandemi sürecinde online hizmetler ile ilgili yaşadığı sıkıntılara buradan çözüm bulabilecekler. Ayrıca üyelerimiz pandemiden kaynaklı Odamızda yoğunluğun yaşanmaması açısından online hizmet verdiğimiz e-randevu, e-belge, e-aidat ödeme gibi işlemler için WhatsApp Destek Hattından teknik destek alabilirler. Uygulama mesai saatleri içinde aktif çalışacak olup, mesai saati dışında soru sormanız halinde mümkün olan en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

DTSO WhatsApp Destek Hattı’nın üyelerimizin Odamıza hızlı ve kolayca ulaşmaları ve hizmetlerimizden etkin bir şekilde faydalanmasında ve doğru bilgiye hızlıca ulaşmasında büyük fayda sağlayacağına inanıyoruz” dedi.