Buradasınız: DuyurularSigorta Acenteleri Seçimi ve İl Delege Sayıları Hk.

Sigorta Acenteleri Seçimi ve İl Delege Sayıları Hk.

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca TOBB ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek 06.04.2009 tarihinde yürürlüğe konulmuş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” doğrultusunda, Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri 5 Temmuz 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecektir. Seçim günü oy kullanma süreci saat:09:30’da başlatılacak olup, bu süre saat 16:30’da sona erecektir.

İl Delegeliği adaylığı için başvurular 28 Haziran 2018 Perşembe gününden itibaren başlanacak olup, söz konusu başvuruların alımına ilişkin süre 02 Temmuz 2018 Pazartesi günü mesai bitimi itibariyle sona erecektir.

Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslara uygun olduğu tespit edilen adaylara ilişkin bilgileri içeren liste 3-5 Temmuz 2018 tarihleri arasında Oda ilan yerlerinde asılmak ve internet sitesinde yayımlanmak suretiyle seçim sonuna kadar ilan edilecektir.

Saygılarımızla,

 

İl Bazında seçmen ve delege sayıları ekte sunulmuştur.

 

Ek: Delege Sayıları

Kredi Garanti FonuTürk Standartları Enstitüsü

iwc replica watches Replika Saatcppe elbiseReplika Saatgelinlik