Buradasınız: DuyurularHindistan Ticaret Heyeti Hk.

Hindistan Ticaret Heyeti Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisinden gelen yazıda;

"Meclisimiz organizasyonu ile 02-05 Nisan 2017 tarihleri arasında Hindistan'a yönelik bir ticaret heyeti düzenlenecek olup, Mumbai şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize madencilik, doğal taşlar, tekstil ve hazır giyim, demir-çelik, otomotiv, makine (pompa ve kompresörler, madencilik makinaları), beyaz eşya, hububat bakliyat yağlı tohumlar ve mamulleri, şekerli ve çikolatalı mamuller, kuru meyve, fındık ve zeytinyağı sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımızın katılımlarında fayda görülmektedir.

Bu çerçevede, azami 15 katılımcıdan oluşacak söz konusu heyetimize katılmak isteyen firmaların http://bit.ly/2rM9syk adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 22 Şubat 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak biletleri, konaklama, toplantı ve transfer ile ilgili giderlerinin karşılanmasını teminen, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), (IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), Dolar hesabına 1.250.-USD ödeme yapmaları ve ödeme dekontunu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta ile göndermeleri gerekmektedir. Ödeme dekontları ulaştıktan sonra katılım kesinleşmektedir. Bu nedenle, etkinlik kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcılarımızın katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Nitelikli bir heyet programının gerçekleşmesi ve beklentilerin karşılanması adına eksiksiz doldurulan başvuru formları ile yapılacak ödemelerin, son başvuru gününden önce gerçekleştirilmesi büyük önem arz etmektedir."

 İlgili üyelerimize duyurulur.

Ayrıntılı Bilgi:

Şükrü SİYASAL: 0212 454 04 74 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

Mehmet CESUROĞLU: 0212 454 04 86 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kredi Garanti FonuTürk Standartları Enstitüsü

iwc replica watches Replika Saatcppe elbiseReplika Saatgelinlik