Buradasınız: DuyurularSENA 2018 Hk.

SENA 2018 Hk.

İstanbul İhracatçılar Meclisinden gelen yazıda;

Boston/ABD'de 11-13 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Seafood Expo North America - Kuzey Amerika Su Ürünleri 2018 Fuarı'nın Türkiye milli katılım organizasyonu Genel Sekreterliğimizce üçüncü kez organize edilecektir.

Amerika kıtasında gerçekleştirilen en önemli su ürünleri fuarı olan Seafood Expo North America (SENA), 2017 yılında 1.342 katılımcı ve 22.664 ziyaretçiyi ağırlayarak sektör için önemini bir kez daha kanıtlamıştır. Seafood Expo North America 2018, uzun dönemli müşteri ilişkilerinin ve hatta ortaklıkların kurulması ve sektörle ilgili en son gelişmelerin ve potansiyel rakiplerin takip edilebilmesi açısından fırsat niteliği taşımaktadır.


Çok çeşitli deniz ürünlerinin sergilendiği bahse konu fuar ile ilgili detaylı sirküler, başvuru formu ve sözleşme ek'te yer almaktadır. Fuara katılmayı planlayan üyelerimizin, aşağıdaki online başvuru formunu ve fuar sözleşmesini doldurarak, 22 Aralık 2018 Cuma günü mesai saatleri bitimine kadar Genel Sekreterliğimizin 0 212 454 05 01-02 numaralarına fakslamaları veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine göndermeleri hususunda bilgileri rica olunur.

 

Online başvuru için lütfen tıklayınız

 

 

Kredi Garanti FonuTürk Standartları Enstitüsü

iwc replica watches Replika Saatcppe elbiseReplika Saatgelinlik